Karrier - Első Füredi Magánklinika

Karrier lehetőség Balatonfüreden:

 Dinamikusan bővülő csapatunkba
ügyfélkapcsolati asszisztenst keresünk!

  • Ügyfelek és páciensek fogadása és regisztrálása
  • Telefonok és e-mailek fogadása és kezelése
  • Időpontok egyeztetése és rögzítése a számítógépen
  • Szükséges dokumentumok bekérése és szkennelése
  • Információadás és tájékoztatás a szolgáltatásokról, vizsgálatokról
  • Számlázási feladatok, pénzkezelés
  • Adminisztrációs és szervezési feladatok
  • Minimum középfokú végzettség (meglévő vagy folyamatban lévő felsőfokú végzettség előny)
  • Társalgási szintű angolnyelvtudás
  • Nemzetközi szállodaláncnál vagy egészségügyben szerzett tapasztalat előny
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Pozitív kommunikáció és személyiség
  • Kiváló kapcsolatteremtő képesség
  • Ügyfél- és szolgáltatásközpontúság
  • Rugalmasság, nyitottság az új feladatok ellátására
  • Megbízható és precíz munkavégzés
  • Elegáns és professzionális munkakörülmények
  • Szakmai fejlődési lehetőség, rendszeres képzések
  • Fiatalos, dinamikus csapat

Munkavégzés helye:
      Balatonfüred

Munkaidő:           Teljes munkaidő

Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik szívesen dolgoznak elegáns környezetben és kiemelt figyelmet igénylő ügyfelekkel. Pályázatokat (fényképes önéletrajzokat, jövedelem igény) az alábbi e-mail címre várjuk: [email protected]

Folyamatosan várjuk orvoskollégák és egészségügyi szakdolgozók jelentkezését!

2022. júliusától érvényes áraink az alábbi gombra kattintva elérhetőek:

ÚJ árlista (2022.07.01-től)